2023. gada 1. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Noslēgts trīspusējs līgums ar Ukrainas izglītības psihologu

Sadarbībā ar nodibinājumu “Alūksnes un Apes novada fonds”, Smiltenes novada pašvaldības Izglītības pārvalde ir noslēgusi darba līgumu ar izglītības psihologu no Ukrainas.

Lai arī specializācija ir “izglītības psihologs” – psiholoģe ir gatava konsultēt ne tikai bērnus, kuriem ļoti īsā laika posmā ir jāspēj integrēties svešā valstī un izglītības vidē, bet arī vecākus, kuriem psiholoģisks atbalsts šobrīd ir ļoti nepieciešams.

Pakalpojums būs pieejams tikai Ukrainas civiliedzīvotājiem, kas izmitināti Smiltenes novadā. Pieteikšanās konsultācijai būs iespējama, iepriekš sazinoties ar psiholoģi par ērtāko tikšanās laiku un vietu. Pašvaldība ir devusi iespēju pieņemt pacientus Izglītības psihologa kabinetā Smiltenē, Pils ielā 2, kā arī nepieciešamības gadījumā būs iespēja saņemt psihologa pakalpojumu izglītības iestādēs visa novada teritorijā.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Smiltenes novada pašvaldības Izglītības pārvaldi:  +371 64707875; [email protected]

 

Linda Beitika

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja