2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

No 2019. gada 1. septembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5422

Lai skolēniem būtu iespēja nokļūt Launkalnes skolā, maršruta Nr.5422 Smiltene–Launkalne–Pamatskola autobuss, kas no pieturas Pamatskola darbadienās (mācību laikā) izbrauc plkst.7.43, turpmāk brauks šādā ceļa posmā: Liedulieši–Ķieģelcepļa pagrieziens–Krūklanti, Lizdoles pagrieziens–Lazdukalns–Brantu pagrieziens–Launkalnes pagrieziens–Launkalne–Launkalnes skola un tālāk līdz Smiltenes autoostai, galapunktā pienākot plkst.9.27.

Savukārt maršruta Nr.5424 Smiltene–Launkalnes skola–Smiltene autobuss, kas no Smiltenes autoostas izbrauc plkst.16.25, pasažieru apmaiņu vairs neveiks pieturā Lazdukalns, Ķieģeļceplis un Brantu pagrieziens.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Lilita Pelčere,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Valsts SIA Autotransporta direkcija