2023. gada 29. sept.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

No 26. novembra Smiltenes vidusskolas 1. – 4. klašu skolēni atsāks mācības klātienē

25.novembrī saņemtas atbildes par Smiltenes vidusskolas 1.–4. klašu skolēnu siekalu testiem. Viens no tiem ir pozitīvs, pārējie – negatīvi. Šis rādītājs apliecina, ka līdz šim veiktās darbības skolā ir bijušas savlaicīgas un efektīvas, un ir izdevies ierobežot jaunus saslimšanas gadījumus.

“Testēšana tika veikta, saskaņojot rīcību ar SPKC un ņemot vērā spēkā esošo izglītības likumdošanu,” informē Smiltenes vidusskolas direktore Ilze Vergina. “Izglītības likumā noteiktas skolēnu tiesības uz mācībām drošā vidē, kā arī likuma 36.panta 3.daļa nosaka, ka izglītības programmas ir īstenojamas personas veselībai drošos apstākļos.

Testu rezultāti nodrošina iespēju sākumskolai no 26.novembra atsākt darbu, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus. Piekto un sesto klašu skolēni, ņemot vērā stingrākus ierobežojumus valstī, nākamnedēļ turpinās mācīties attālināti, tāpat arī 7. – 12.klašu skolēni.

Par to, kā skola organizēs mācību darbu, ņemot vērā stingrākus ierobežojumus, vecāki saņems informāciju e–klasē.”

 

Smiltenes vidusskola