2023. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Mūzikas skolas skolotājam Pēterim Vilkam – Sudraba diploms

Pamatīgi un no sirds – tā mēs raksturotu mūsu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles pasniedzēja PĒTERA VILKA darbu. To pierāda gan neatlaidīgs mācību darbs Smiltenes mūzikas skolā 38 gadu garumā, gan arī ik gadu jaunas uzvaras konkursos. Arī tik tikko saņemtie siltie vārdi līdz ar Sudraba diplomu ieguvi par skolotāja talantu savienībā ar izcilu meistarību konkursā divdesmit četru gadu garumā. Diploms pasniegts 25. Latvijas mūzikas skolu Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursa finālā – Bravo Bravissimo laureātu koncertā.

Sākot ar 1996. gadu līdz šā gada konkursam skolotājs kopumā šim konkursam sagatavojis 72 priekšnesumus kā trompetes, tā eifonija, tubas, trombona un sitaminstrumentu spēles audzēkņiem. Iegūtas piecas 1. vietas, 5 – 2. vietas, sešas – 3. vietas, desmit diplomi un divas specbalvas. Droši var teikt, liels darbs padarīts! Izglītoti orķestranti, skolotāji un cilvēki, kas turpmāko dzīvi nav saistījuši ar mūziku, bet dziļi sirdī to mīl joprojām.

Novēlam skolotājam vēl daudz brīnišķīgu uzvaru!

Sanita Bukava