2023. gada 2. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Mūzikas priekšmetu teorētiskā viktorīna pulcēs audzēkņus no 7 Vidzemes mūzikas skolām

Šā gada 13. februārī Smiltenē norisināsies Smiltenes mūzikas skolas organizētā mūzikas skolu sadraudzības skolu mūzikas teorētisko priekšmetu viktorīna “Alfrēdam Kalniņam – 140”.

Viktorīnas mērķis ir popularizēt mūzikas literatūru un solfedžo, tāpat veicināt redzesloka paplašināšanu un intereses veicināšanu par latviešu komponistu daiļradi, latviešu tautasdziesmas vietu tajā.

Šā gada viktorīnai pieteikušies necerēti daudz dalībnieku. Viktorīnu pārstāvēs audzēkņi no J.Cimzes Valkas Mūzikas skolas, Strenču mūzikas skolas, Alojas mūzikas un mākslas skolas, Gaujienas mūzikas un mākslas skolas, A. Kalniņa Cēsu Mūzikas skolas, Gulbenes mūzikas skolas un Valmieras Mūzikas skolas.

Viktorīnas dalībnieku sniegumu vērtēs Smiltenes mūzikas skolas direktors Edgars Roslovs, Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas mūzikas teorijas pasniedzēja Sandra Dzelzkalēja un Gulbenes mūzikas skolas teorijas priekšmetu pasniedzēja Agrita Kalniņa.

Viktorīna notiks Smiltenes pilsētas Kultūras centrā, plkst. 14:00.

Teksts: Sanita Bukava