2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Mūsu labais darbs Latvijas simtgadei

1.oktobrī Smiltenes vidusskolas Rīgas ielas ēkā notika Miķeļdienas gadatirgus. Pasākumam ļoti nopietni gatavojāmies. Zīmējām reklāmas, gatavojām cenu zīmes, loterijas biļetes, telpu rotājumus, afišu. Mājas tika cepts, vārīts, meistarots un šūts. Svarīgi ir, ka jau iepriekš ar vecākiem un skolēniem bijām vienojušies daļu no ietirgotā un visus loterijā iegūtos līdzekļus ziedot sava novada bērniem, kuriem nepieciešama palīdzība. Vēl, lai palīdzētu zirdziņam Palmerai, kura skarbais sižets televīzijas raidījumā “Ķepa uz sirds” bija ļoti aizkustinājis Esteri, Martu un Kristu.
Tirgus dienas rītā katrs skolas apmeklētājs varēja izmēģināt veiksmi loterijā. Paldies ceturtklasniekiem un visiem skolotājiem par atnestajām ievārījuma burciņām, kompotiem, tējām, šallītēm, ķirbjiem u.c., lai būtu pārsteiguma prieks.
10.oktobrī pie 4.b klases ieradās akcijas ”Balta, balta mana sirds” organizatores saņemt ziedojumu. Kristas vecāki uzņēmās rūpes, lai daļu no naudas pārvērstu vajadzīgās lietās slimajam zirdziņam un nogādātu Jelgavā. Savukārt 4.a klases skolēni savu palīdzību sniedza klasesbiedrenes smagi slimajam brālim.
Dzīvnieku patversmes “Ķepu ķepā ”saimniece saka lielu paldies par mūsu palīdzību un atsaucīgajām sirdīm. Aizvedām pirmajā brīvlaika dienā ap 100 kg barības un ābolus zirdziņam. Siltas segas saņems kaut daļa no tur mītošajiem 80 suņiem. Visi sūtījām sveicienus un laba vēlējumus ar zīmējumiem, lai katrs pamestais dzīvnieks atrastu sev labus saimniekus un siltas, mīļas mājas.
Ieraudzīt, pamanīt, sajust, saprast, dalīties un būt līdzjūtīgam ir vērtības, kuras centāmies ar šo darbu skolēnos atraisīt.
No sirds paldies skolēniem, vecākiem, skolotājiem Rīgas ielā 16c par atbalstu un sapratni. Mēs ticam, ka mūsu devums kādam mūsu novada slimajam bērniņam palīdzēs atveseļoties.

Tāds ir mūsu 4.a un 4.b klases veikums Latvijai nozīmīgajā dzimšanas dienā!

Skolotāja Inta Purgale