2023. gada 1. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Marks Sdbonikovs “Gudrs, vēl gudrāks” finālā izcīna otro vietu!

8.a klases skolnieks Marks Sdobnikovs 5.decembrī pārstāvēja Smiltenes vidusskolu TV spēles “Gudrs, vēl gudrāks” astoto klašu finālā, kur izcīnīja godpilno otro vietu! 20.decembrī skatīsimies TV pārraidi!

Marks TV spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” piedalījās arī sestajā klasē. “Toreiz mazliet pietrūka drosmes, ticības sev,” atzīst puisis. Viņš ir faktu krājējs jau no bērnības.
Markam patīk lasīt enciklopēdijas un žurnālu “Ilustrētā Junioriem”, skatīties dažādas televīzijas erudīcijas spēles. Piedalīšanos erudīcijas konkursā “gudrs, vēl gudrāks” viņš uzskata par labu iespēju pārbaudīt savas zināšanas un arī pilnveidot prasmi neuztraukties tad, ja stāvi televīzijas kameru priekšā un tevi vēro skatītāju pilna studija.
Skolā Marka mīļākie mācību priekšmeti ir bioloģija, ķīmija un fizika. Nākotnē viņš vēlas kļūt par ķirurgu.
Puiša vaļasprieks ir skriešana. Sportiskās aktivitātes viņam svarīgas ne, lai cīnītos par augstu novērtējumu sacensībās, bet vairāk domājot par savu veselību un izaugsmi. Brīvajos brīžos Markam patīk arī kopā ar draugiem uzspēlēt futbolu un braukt ar divriteni. Viņš ir arī Smiltenes mūzikas skolas klavieru klases audzēknis.
“Kluss, labestīgs, centīgs un ļoti apzinīgs puisis,” par Marku saka klases audzinātāja Inese Lipstoka, kura kopā ar klasesbiedriem devās kopā ar Marku uz TV studiju.

Teksts: Baiba Vahere, foto: Inese Lipstoka