2023. gada 4. okt.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Māras Dāmes stipendiju pirmajā semestrī saņems trīs vidusskolēni

Smiltenes vidusskolas direktore Ilze Vergina, sākot jauno mācību gadu, trim skolēniem pasniedza apliecinājumus par absolventes Māras Dāmes stipendiju, ko jaunieši saņems 2022./2023. mācību gada pirmajā semestrī.
12.klases skolniece Kristiāna Kļaviņa – viena no vidusskolas podkāsta veidotājām – par godprātīgu un apzinīgu mācību un sabiedrisko darbu iepriekšējā mācību gada otrajā semestrī saņems 350 eiro lielu stipendiju.
11.klases skolnieks Endijs Graudiņš, kurš arī sevi apliecinājis gan ar uzcītīgu mācību, gan pašaizliedzīgi darbojoties skolas jauniešu pašpārvaldē un tās organizētajos pasākumos, saņems 300 eiro lielu stipendiju.
Paldies par godprātīgo mācību un sabiedrisko darbu arī 11. klases skolniekam Markam Sdobņikovam! Viņam piešķirta 250 eiro liela stipendija. Kā Markam, pasniedzot Māras Dāmes stipendiju, teica skolas direktore Ilze Vergina: “Marka stāsts cieši savijies ar Ukrainas skolēnu klātbūtni Smiltenē. Viņš bija viens no pirmajiem, kurš viņus iepazīstināja ar skolu un parādīja, cik daudz spēj paveikt patiesa sirsnība un iejūtība.”

Minētie jaunieši mērķtiecīgi ieguldījuši lielu darbu savā izaugsmē un ļāvuši Smiltenes vidusskolas vārdam labā nozīmē izskanēt visā Latvijā ne reizi vien. Paldies viņiem par to! Lai jaunajā mācību gadā ceļš ved pretim vēl augstākām virsotnēm! Lai piepildās visi sapņi un ieceres!

Paldies Vītola fondam, ar kura atbalstu Smiltenes vidusskolas talantīgākie jaunieši nu jau trešo gadu saņem skolas absolventes Māras Dāmes stipendiju!

Teksts: Baiba Vahere

Foto: Santa Sinka