2023. gada 24. marts
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Līga Zālīte – viena no labākajām matemātikas skolotājām valstī

Smiltenes vidusskola no sirds lepojas ar  skolas absolventi un matemātikas skolotāju Līgu Zālīti, kura Latvijas mērogā novērtēta kā ekselenta sava aroda meistare! Izglītības eksperti un uzņēmēji, kuru radīta iniciatīva ir arī “Ekselences balva”, atzinuši, ka Līgas Zālītes darbs var kalpot par mērauklu izcilam pedagoga darbam 21. gadsimtā. Vēlam Līgai veiksmi arī turpmāk, popularizējot mūsdienīgas, efektīvas un radošas mācību darba metodes vienā no sarežģītākajiem mācību priekšmetiem!

“Piedalīšanās konkursā, protams, bija liels izaicinājums, bet šādi pārbaudījumi mūs padara tikai bagātākus un neko neatņem. Ja nu vienīgi dažas stundas, ko varētu vairāk veltīt naktsmieram,” pēc konkursa teica skolotāja Līga Zālīte. “Mana vislielākā balva bija atbalsts, ko konkursa laikā saņēmu no ģimenes, draugiem, kolēģiem un skolas vadības. To sajūtu, ka tik daudzi domās un sirdī ir kopā ar tevi, nemainītu ne pret ko pasaulē.”

Kopā ar skolotāju Līgu Zālīti “Ekselences balvai” nominēto skolotāju godināšanā bija Smiltenes vidusskolas direktore Ilze Vergina un direktores vietniece Dace Ciekure – Līgas matemātikas skolotāja vidusskolas laikā.

Teksts: Baiba Vahere

Publicitātes foto