2023. gada 8. jūn.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Lieldienu tematikai veltītas projektu dienas

8.un 9.aprīlī Smiltenes vidusskolā notika projektu dienas, kuru laikā projektu vadītāja Inga Deigele aicināja skolēnus pēc cītīgas attālinātās mācīšanās radoši sagatavoties Lieldienu svinēšanai. Darbus varēja nodot arī pēc svētkiem, taču dažu – čaklāko autoru veikums jau bija klāt pirmajās dienās. Līdz pat šim brīdim skolotāju e – pastos tupināja pienākt aizvien jauni un jauni radošie darbiņi. Liels paldies visiem, kuri dalījās ar savām interesantajām idejām! Mūsu skolā mācās tik daudz iztēles bagātu skolēnu! Patiess prieks par viņiem visiem!
Lai svētku laikā gūtās pozitīvās emocijas palīdz tikt pāri ikdienas grūtībām un vienmēr atgādina par mīļajiem cilvēkiem, kuri ir jums blakus – gatavi visos iespējamos veidos atbalstīt, iedrošināt un palīdzēt!
Līdz mācību gada beigām palicis vairs pavisam nedaudz! Lai mums visiem kopā viss izdodas!

Foto: No skolēnu personiskā arhīva