2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Latvijas svētku nedēļai veltītās orientēšanās sacensības „Grundzāles nakts”

2019.gada 11.novembrī plkst.17.30, Latvijas patriotisma nedēļas ietvaros, Grundzāles pamatskolā notiks orientēšanās sacensības “Grundzāles nakts”.

Sacensības tiek rīkotas ar mērķi audzināt Latvijas jaunatni patriotisma garā, uzticīgu savai valstij, veicināt morāli un fiziski stipras jaunatnes veidošanu; pilnveidot un nostiprināt prasmes orientēšanās sportā; popularizēt un veicināt veselīgu dzīves veidu, kā arī ieinteresēt vecākus sportot kopā ar saviem bērniem.

Sacensības notiek orientēšanās sprinta kartē, pavēles distancē ar individuālo startu.  Informācija par distancēm tiks izvietota skolas sporta zālē pirms sacensībām. Aptuvenie distanču garumi  1,0 km līdz 5km atkarībā no vecuma un meistarības grupas.

Ņemot vērā, kā sacensības tiek rīkotas par godu Valsts svētkiem, dalībniekiem būs sagatavoti arī īpaši kontrolpunkti, kuros būs iespēja pārbaudīt vai papildināt zināšanas par Latvijas valsts vēsturi.

Pirms sacensībām, plkst.16.00 aicināti piedalīties gan piemiņas pasākumā, gan Gaismas ceļa izveidē no skolas līdz deportācijās cietušo un Tēvzemi kritušo grundzāliešu atceres piemineklim.

Sacensību NOLIKUMS.

Plašāka informācija un pieteikšanās (līdz š.g. 9. novembrim plkst. 10.00) rakstot uz e-pastu [email protected]  vai pa tālr. 29170685.

Sacensības organizē Grundzāles pamatskolas sporta skolotājs Māris Stabiņš, sadarbībā ar OK Azimuts, Grundzāles pamatskolu un Grundzāles pagasta pārvaldi.

Māris Stabiņš