2023. gada 3. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Latvijas Jaunatnes Padome piedāvā kļūt par brīvprātīgo

Čau, topošais/ā LJP jaunieti/e! Vai Tu esi gatavs/a kļūt par Latvijas Jaunatnes Padomes brīvprātīgo?
Kas mēs vispār esam? Burvīgs jautājums! Mēs esam “jumta” organizācija kas pārstāv 41 jauniešu organizāciju viedokli – pašvaldību, valsts un starptautiskā mērogā! Taču, mēs nerunājam tikai, mēs veidojam daudzas dažādas aktivitātes, konferences, diskusijas un citas iniciatīvas. (P.s tur vienmēr ir free snacks). Šīs lietas realizē mūsu burvīgā komanda ar 11 cilvēkiem, kuri ir gatavi apmācīt, mentorēt un iedvesmot topošos brīvprātīgos. 🙂
 
Ko es šeit vispār varu iegūt? Pati svarīgākā lieta – individuālās tikšanās ar LJP komandu kur mēs palīdzēsim tev nospraust savus personīgos mērķus, izprast kā tos var sasniegt caur LJP brīvprātīgo darbu un aktīvi palīdzēsim sekot tavam mērķim. Izņemot šo lieliskooo iespēju, mēs piedāvāsim ēnot mūsu komandas locekļus, privātas apmācībās, tīklošanās aktivitātēs un daudzus neformālos vakarus. Ups piemirsu piebilst – tev būs iespēja palīdzēt vadīt komandas, piedalīties Eiropas Jaunatnes Gada popularizēšanā, Lampas skatuves veidošanā un doties uz pašvaldībām diskusijām. Atceries, šis nav viss. 🙂
 
Ja mēs tevi ieinteresējām, un Tev ir jau vismaz neliela motivācija, piesakies! Pašlaik 12 jaunieši tiks apstiprināti)
Svarīga piepilde! Ja, tu sapratīsi, ka tev beigās šis neieinteresē, tu vari droši doties projām! 🙂
Aizpildi pieteikuma anketu līdz 24. aprīlim un tiekamies sazvanā jau pavisam drīz – https://ej.uz/LJPjauniesi
 
Dāniels Liecis,
Latvijas Jaunatnes Padomes pārstāvis