2023. gada 2. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Labi padarīts darbs

Saulainā trešdienā seši Smiltenes novada skolēni devās uz savu svarīgāko mācību pasākumu – Vidzemes reģiona 3. klašu latviešu valodas un matemātikas olimpiādēm. Lelde Logina, Katrīna Rozīte un Marta Alksne saskaitīja, reizināja un dalīja, bet Tīna Rieksta, Tīna Haka un Adrians Auziņš pārzināja pareizrakstību, prasmi veidot vārdus un skaistus teikumus.

Olimpiādēs piedalījās 69 skolēni no visiem Vidzemes novadiem. Lielajā konkurencē mūsējie izskatījās pavisam labi un iekļuva apbalvoto skaitā. Vislabāk veicās Leldei Loginai. Viņai 2. vieta. Katrīnai Rozītei un Tīnai Riekstai – 3.vietas, bet Martai Alksnei atzinība. Pavisam nedaudz līdz apbalvojamo kārtai pietrūka Adrianam un Tīnai Hakai.

Lielajā sagatavošanās darbā ikdienā šiem skolēniem palīdzēja viņu skolotājas Līga Osma, Elita Stieģele, Maija Cinkus, kā arī vecāki. Paldies par to!

Smiltenes novada vārds Vidzemē izskanējis godam!

Vita Leite