Kustīgā Miķeļdiena

27.septembrī Palsmanes pamatskolas 1.- 4. klašu skolēni mērojās spēkiem Miķeļdienas aktivitātēs. Skolēnu līdzpārvalde bija sagatavojusi dažādus rudenīgus uzdevumus piecās stacijas, kas jāpaveic klašu grupās. Bija jāatpazīst sēnes pēc to attēliem, jāpārbauda savas maņas – veicot taustes un smaržas testu, nosakot, kas ievietots Miķeļa rudens labumu maisiņos. Dalībnieki varēja pārbaudīt savu precizitāti un veiklību – metot kastaņus spainī, kuriem veiksme spīdēja mazāk, nācās izkustināt savas kājas, skrienot apkārt skolai. Vēl tika asināts prāts, minot rudenīgas mīklas un pabeidzot ticējumus, kā arī risinot burtu mīklas. Pasākums izvērtās varen jautrs, kustīgs un izzinošs, kā jau Miķeļdienā pieklājas. Galvenie ieguvumi pēc pasākuma – smaids sejās, klases kolektīvu saliedēšanās un draudzība. Paldies, skolas līdzpārvaldei un visiem dalībniekiem!

Skolotāja A. Bērtiņa