2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Kursi augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem

Smiltenes tehnikums piedāvā PAMATAPMĀCĪBAS KURSUS augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem. Apmācība notiek saskaņā ar MK 19.03.2013. noteikumiem Nr. 147 “Noteikumi par profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietotāju, augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatoru, augu aizsardzības līdzekļu pārdevēju un augu aizsardzības konsultantu apmācību un apliecību izsniegšanas kārtību”. Kursu noslēgumā paredzēts kārtot Valsts augu aizsardzības dienesta eksāmenu, lai iegūtu profesionālā augu aizsardzības līdzekļu lietotāja apliecību, kas ļauj iegādāties, lietot un pārdot 2. reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļus.

Kursu tēmas:
• Normatīvie akti par augu aizsardzības līdzekļu glabāšanu un lietošanu;
• Augu kaitēkļi un slimības;
• Augu aizsardzības līdzekļi, to lietošana;
• Darba aizsardzības prasības, rīcība ārkārtas gadījumos.
Apmācība plānota:
• 21.03.; 04.04.; 11.04. un 25.04. no plkst. 18:00 attālināti tiešsaistē;
• 20.04. klātienē Smiltenes tehnikuma telpās (Kalnamuižā 6) un teritorijā no plkst. 8:30.

Izmaksas: EUR 100,00.
Pieteikties: https://ej.uz/aall-2024-3
Papildus informācija: T. 28693579; e-pasts
[email protected]

 

Informāciju sagatavoja: Baiba Vahere (Smiltenes tehnikums)