2023. gada 10. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Konditoru saimei – jauni kolēģi!

21.decembrī Smiltenes tehnikuma Mājamatniecības centra kamīnu zālē diplomus saņēma jaunie konditori – Anna Celmiņa, Samanta Ķerpe, Mērija Millere, Arita Skuja un Kristaps Purviņš. Viņi visi profesiju apguva gada laikā, Jauniešu garantijas programmas ietvaros. Svētki konditoriem allaž ir karstākais darba laiks. Tagad viņu saimei nākuši vēl pieci jauni – čakli un izaicinājumiem gatavi jaunie kolēģi! 

Zenta Mauriņa raksta: “Katram pumpuram ir vajadzīgs laiks, saule, gaiss un mitrums, lai uzziedētu un nestu sēklas. Neatlaidība un sīksta pacietība vainago darbu un palīdz arī mazā dārzā izaudzēt krāšņas rozes.”

Smiltenes tehnikums saviem absolventiem novēl laimīgu ceļavēju! Lai viņu profesionālās izaugsmes dārzus grezno viskrāšņākās rozes!

Foto: Guntis Viļums

Teksts: Baiba Vahere