2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Koncerts Smiltenes vidusskolā

Vakar, 28. decembrī, mūsu skolas audzēkņi, Smiltenes vidusskolā, sniedza koncertu lekcijas “Izglītības iestādes administrācijas loma pārmaiņu vadībā” apmeklētājiem.

Ziemassvētku laika melodijas atsakņoja flautas audzēkņi – Marta Ieva Zariņa un Agnese Krūzīte – pedagogs Aija Krūze un koncertmeistare Inguna Balode. Klavierspēles audzēkņi –  Kārlis Dziļums un Luīze Estere Moiseja  – pedagogs Inga Strazdiņa. Melānija Fjodorova – pedagogs Inguna Balode. Savu  klavieru skaņdarbu spēlēja arī pūtēju nodnodaļas 3. eifonija klases audzēknis Kārlis Gustavs Bērziņš – pedagogs Silva Eidemane. Eifoniju duets un saksofonu kvartets ped. Alises Dreimnes vadībā.

Paldies pedagogiem par audzēkņu sagatavošanu, motivēšanu. Un mūsu uzcītīgajiem audzēkņiem par koncertu.

Foto: Gunita Grīnberga