2023. gada 30. janv.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

“Karjeras nedēļas” pasākumi

Laikā no 2018. gada 8. līdz 12. oktobrim visā Latvijā notiks tradicionālie “Karjeras nedēļas” pasākumi, kuros piedalās arī Smiltenes novada skolās.

Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Jaunieši var piedalīties dažādās diskusijās, radošajās darbnīcās, konkursos un citos izglītojošos pasākumos.  Šī gada Karjeras nedēļas tēma ir karjeras vadības prasmes, kas aicina skolēnus, viņu vecākus, pedagogus iepazīt tās un  to lomu karjeras plānošanā, izvēloties skolēnam nākotnes profesiju un izglītības ceļu atbilstoši savām prasmēm, interesēm un iespējām.

Šogad Karjeras nedēļa vienlaikus notiek 47 Latvijas pilsētās un novados. Karjeras nedēļu jau sesto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar novada pašvaldību, un to finansē ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Valsts izglītības attīstības aģentūra kā “Karjeras nedēļas” nacionālais organizators informē, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana sabiedrības informēšanas nolūkā, un informācija par pasākumu kopā ar audio vai vizuālo materiālu var tikt publicēta aģentūras tīmekļa vietnē (www.viaa.gov.lv), sociālajos tīklos (https://www.facebook.com/KarjerasNedela, https://facebook.com/VIAA.LV/, https://twitter.com/VIAA_LV, https://www.draugiem.lv/viaa/), kā arī izmantota  žurnālistikas un publicitātes vajadzībām.

Informācija par personas datu apstrādi Valsts izglītības attīstības aģentūrā atrodama http://www.viaa.gov.lv/lat/viaa/privatuma_politika/

Novada karjeras izglītības pedagoģes Maira  Kupriša un Rita Rozīte