2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Karjeras nedēļā Palsmanes pamatskolas skolēni tiekas ar sportistu – Pasaules un Eiropas čempionu Edgaru Jurkānu

Pasākuma laikā skolēni iepazinās ar sportista darba vidi, darba apstākļiem, sagatavošanas metodiku, tehniku. Vēroja paraugdemonstrējumus spēka trīscīņā, kurus demonstrēja sportists Edgars Jurkāns. Bija iespēja piedalīties izzinošā konkursā. Vecāko klašu skolēni uzzināja daudz jauna par sportista veselīgu dzīvesveidu, uztura bagātinātāju pareizu lietošanu, kā arī noskaidroja nezināmo par dopinga lietošanu.

Ar sportistu un Latvijas Pauerliftinga federāciju skolēni vēl tiksies novembrī, skolas “Spēka dienā.” Būs ekskluzīva iespēja būt vieniem no pirmajiem Latvijā, kuri izmēģinās jaunu sporta veidu – masreslingu.
Pasākums notika Karjeras nedēļas un projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs “ietvaros.

Skolotāja Ilva Pētersone