2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Karīna Valere uzaicināta uz krievu valodas valsts 25. olimpiādi!

Smiltenes vidusskolas 12. klases skolniece Karīna Valere, kura izcīnīja pirmo vietu Smiltenes un Valkas novadu apvienības krievu valodas 25.olimpiādē, uzaicināta uz noslēguma kārtu, kur sacenstīsies ar zinošākajiem jauniešiem no visas Latvijas. Paldies Karīnai par ieguldīto darbu un arī viņas krievu valodas skolotājai Ārijai Veitmanei! Vēlam veiksmi un izdošanos valsts olimpiādē!

Karīnai patīk pārbaudīt savas zināšanas un pieņemt jaunus izaicinājumus. Krievu valodas olimpiādē viņa piedalās jau otro reizi. “Pirmajā reizē ieguvu otro vietu novadā.”

Olimpiādē piedalīties Karīnu iedrošināja krievu valodas skolotāja Ārija Veitmane. “Vissirsnīgākais paldies viņai par to! Skolotāja Veitmene prot lieliski iedvesmot un iedrošināt. Uz viņas mācību stundām vienmēr eju ar lielu prieku,” atzīst Karīna. “Pirms olimpiādes mēs visas, kuras plānojām piedalīties tajā, gājām pie skolotājas, gatavojāmies, rakstījām pārdomas par ceļošanu. Jo olimpiādes temats bija “Ceļojums”.

Karīna kopā ar ģimeni uz Smiltenes novadu pārcēlusies no Jelgavas. “Tas bija pirms pieciem gadiem, kad mācījos astotajā klasē. Man šeit ļoti patīk. Skaistā daba, miers, draudzīgie cilvēki. Esmu labi iejutusies!”

Šobrīd Karīnas laika lielāko daļu aizņem mācības. Viņa padziļināti apgūst vēsturi un sociālās zinātnes, bioloģiju un angļu valodu. Pēc vidusskolas Karīna vēlas doties uz Starptautisko Kosmetoloģijas koledžu. “Tas ir viens no sapņiem. Gan laiks rādīs, kā viss sakārtosies,” spriež Karīna.

Karīnas vaļasprieks ir rotaļlietu tamborēšana. Tas ir arī viņas mazais bizness. “Esmu laimīga, ja ar savu vaļasprieku varu kādai mazai sirsniņai uzdāvināt prieku!”

Teksts: Baiba Vahere

Foto: no personiskā arhīva