2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Jūnijs Palsmanes pirmskolā

Saulītes samīļotas, Palsmanes pirmsskolā vasaras periodā darbojas divas dežūrgrupas. Šogad tās varētu nosaukt “brāļu-māsiņu grupas”, lai vēl vairāk radītu ģimeniskāku satuvināšanos un drošības sajūtu. Lielākie bērni mācās palīdzēt mazākajiem, savukārt mazākie mācās no tā,ko prot lielākie. Sanāk tāda vasaras kopēja mācīšanās abām pusēm.

Par tradīciju ir kļuvis katru gadu piedalīties konkursā “Eiropas jūdze 2023”! Arī šogad sporta skolotājas Aigas vadībā no 1. līdz 5. jūnijam riteņojām, ar ko nu katrs var un prot – ar velosipēdiem, skrejriteņiem, skrituļiem. Kopā tika pieveikti 10 km. Prieks par sasniegtajiem rezultātiem, bet vēl jo vairāk par kopā būšanu un darbošanos.

Sagaidot Līgo dienu, tapa vasaras gleznas no sanestajām jāņuzālēm un dekori – lieli un mazi  vainadziņi, ko gan likt galvā, gan izrotāt iestādes teritoriju. Lielākais prieks un gandarījums bērniem bija par šīs prasmes apgūšanu, jo teicās tādus gatavot arī kopā, savās ģimenēs. Līgo diena tika ieskandināta ar līgo dziesmām, rotaļām un gardo cienastu – Jāņu sieru un kvasiņu.

Pateicoties Ernesta un Auroras mammai Ivitai, bērniem bija vienreizēja iespēja iepazīties un izpētīt dīķa un upes iemītniekus, kurus var atrast ūdenstilpju krastos.

Lūk, cik interesantas nodarbes notiek arī vasarā!

 

Alise Rozniece

Pirmsskolas skolotāja