2024. gada 24. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

“Jāzepam Vītolam – 160, Edvardam Grīgam – 180”

27. martā mūsu skolas telpās norisinājās skanīga un izglītojoša skolotāju Ingas Rācenes un Zintas Kokares vadīta koncertlekcija par komponistiem – jubilāriem “Jāzepam Vītolam – 160, Edvardam Grīgam – 180”, kuru skaņdarbus atskaņoja mūsu skolas audzēkņi un pedagogi.

Nozīmīgu lomu pasākumam piešķīra arī Smiltenes Mākslas skolas audzēkņu sajūtu gleznas, kuras tapa, vizualizējot fonā skanošo Grīga un Vītola mūziku, tās noskaņu un iespējamo vēstījumu krāsās. Šie mākslas darbi rotāja mūsu skolas zāli vēl līdz Lieldienām, un mums bija iespēja nobalsot par savu mīļāko mākslas darbu. Saskaitot balsis, sešiem Mākslas skolas audzēkņiem tika piešķirtas pārsteiguma balviņas. Ceram uz tik pat veiksmīgu sadarbību ar Mākslas skolu arī turpmāk.

Paldies visiem, kuri piedalījās šīs koncertlekcijas tapšanā!