2023. gada 8. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

“Jāzepa Vītola mūzika” konkurss

Gaujienas Mūzikas un mākslas skolā noslēdzās konkurss “Jāzepa Vītola mūzika” ar tēmu “Latvijas lauku serenēde”, kura noslēguma pasākums noritēja “Anniņās”. Sarīkojumu apmeklēja kupls pulks, laureāti no dažādām Latvijas mākslas skolām, interešu centriem un mākslas studijām. Dalībnieki noskatījās prezentāciju “Tikšanās ar Jāzepu Vītolu”, devās ekskursijā pa Gaujienu un aplūkoja laureātu darbus, kā arī saņēma vērtīgas balvas.

Paldies par sadarbību Jāzepa Vītola memoriālajam muzeja “Anniņas” vadītājas p.i. Sanitai Sproģei, biedrībai Vītolèni, atbalstu Smiltenes novada pašvaldībai kā arī A/S Smiltenes pienam. Skolēnu darbus vērtēja grafiskais dizainers Juris Mežeckis,  Smiltenes novadpētniecības muzeja izglītojošā darba vadītāja, laikmetīgās mākslas mediatore Vita Blate, fotogrāfe Inese Lukjanoviča. Pieaugušo darbus vērtēja bērnu žūrija – Katrīna Elizabete Kucina, Agnete Esmeralda Lauce, Egija Auziņa, Kristo Kaktiņš. Konkursa laureātu darbu izstādi “Anniņās“ varēs apskatīt līdz šā gada 19. oktobrim.

Paldies konkursa dalībniekiem par radošumu, brīnišķīgajiem darbiem un vēlmi ieklausīties J. Vītola mūzikā. Pateicīgi esam arī vecākiem  un pedagogiem par atbalstu bērniem.

Mūsu skolas  audzēkņu darbu izstāde “Brīnumu taka”, Smiltenes bibliotekā apskatāma līdz 31. oktobrim.

Uz tikšanos mākslā un mūzikā ne tikai konkursā nākamgad, bet arī koncertos, izstādēs un citos kultūras pasākumos!

 

Dace Lazdiņa-Ivanova

Gaujienas mūzikas un mākslas skolas pedagoģe