2023. gada 22. sept.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Jauno flautistu konkursā 1. vietu gūst Paula Šūtele

24. oktobrī Smiltenes mūzikas skolas 3. flautas spēles klases audzēkne Paula Šūtele no III Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkursa “Sudraba flauta” (norisinājās Ogres mūzikas skolā) pārveda 1. vietu (pedagoģe Aija Krūze, koncertmeistare Ilze Megne).

Šis ir jau 3. konkurss un tas norisinās ik pēc diviem gadiem, pulcējot Latvijas mūzikas skolu audzēkņus, lai attīstu un pilnveidotu flautas spēles iemaņas un prasmes, veicinātu jauno flautistu interesi  par mūziku un izpildītājmākslu un veicinātu flautas spēles apmācības procesa kvalitāti.

Tāpat, projekta ietvaros, gan pedagoģe, gan P. Šūtele piedalās meistarklasēs, kur iegūs praktiskus padomus darbā ar audzēkņiem, uzzinot jaunas un jau zināmas pieejas instrumenta spēles kvalitātes uzlabošanā.

Teksts: Sanita Bukava

Foto: Signe Šūtele