2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Jauno audzēkņu uzņemšana Smiltenes mūzikas skolā 2021./ 2022. mācību gadā

Smiltenes mūzikas skola ir akreditēta profesionālās ievirzes izglītības iestāde, kurā iespējams apgūt klavieru, vijoles, ģitāras, flautas, klarnetes, saksofona, mežraga, eifonija, trompetes, tubas un sitaminstrumentu spēli, kā arī vokālo mūziku. Bērniem vecumā no 6 gadiem iespēja apmeklēt interešu izglītības programmas sagatavošanas klasi.

Skolā darbojās koris, pūtēju orķestris un dažādi vokālie un instrumentālie ansambļi. Skolas audzēkņiem, kuri jau ir apguvuši pamatiemaņas instrumenta spēlē vai vokālajā mūzikā, iespējams attīstīt kolektīvās muzicēšanas prasmes un iesaistīties arī džeza mūzikas ansamblī, jeb Kombo.

Lai uzsāktu mācības Smiltenes mūzikas skolā:

*iestājeksāmeni notiek klātienē ievērojot visus drošības pasākumus.

Iestājeksāmeni notiks 2.,3. un 4. jūnijā no plkst. 15.00 – 18.00.

Iestājeksāmenu prasības:

  • Nodziedāt vienu iepriekš sagatavotu dziesmu ar vārdiem bez pavadījuma.
  • Atkārtot ar balsi skolotāja nospēlētās skaņas un nelielus melodijas motīvus.
  • Atkārtot skolotāja plaukšķinātos ritmus.

Līdzi jāņem:

  • Bērna dzimšanas apliecība
  • Liecība par iepriekšējās klases beigšanu (stājoties 2. – 8. klasē)

Uzņemot bērnus vecākās klasēs, tiek pārbaudītas prasmes un zināšanas atbilstoši klases un izglītības programmas prasībām specialitātē un solfedžo.

Jautājumu gadījumā zvanīt uz mūzikas skolas tālruņa numuru 64773220.