2023. gada 7. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Jauniešu forums skolēnu pašpārvalžu pārstāvjiem 

Projekta “Kvalitatīvas un ilgtspējīgas darba ar jaunatni sistēmas izveide Smiltenes novada pašvaldībā” īstenošanas ietvaros, Smiltenes novada Jaunatnes darbinieki aicina visa novada pamatizglītības iestāžu, skolēnu pašpārvalžu pārstāvjus uz jauniešu forumu.  Aicinām skolēnu pašpārvalžu atbalsta personālu, kopā ar pašpārvaldes dalībniekiem deleģēt 1-2 dalībniekus, kuri pārstāvēs katru skolu novada mēroga jauniešu forumā š.g. 29.martā, Blomes Tautas namā, visas dienas garumā. Jauniešu tikšanās mērķis ir savstarpēja pieredzes apmaiņa un novada situācijas apzināšanās, jauniešu savstarpējā domu apmaiņa, kā arī kopīga sadarbības projekta uzsākšana, kura realizēšanai ir paredzēts finansējums organizatoriskiem izdevumiem.

Piesakiet dalību līdz 25.martam aizpildot pieteikšanās anketu:

https://ej.uz/Smiltenesnovadajauniesuforums