2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Jaunatnes iniciatīvas projekts “Kopā mēs varam”

Novembra mēneša aktivitātes, projekta ietvaros:

Attālināto mācību laikā, Zoom platformā tikāmies ar brīvprātīgās organizācijas “Palīdzēsim viens otram” pārstāvi, kura mums izsmeļoši pastāstīja par savas  grupas pašaizliedzīgo darbu. Sarunas laikā uzzinājām, cik daudz cilvēku piedalās brīvprātīgajā darbā, lai palīdzētu viens otram, nežēlojot savu brīvo laiku, jo darbs notiek brīvdienās, vakaros un pat naktīs.  Ne vienmēr cilvēkiem ir vajadzīgs materiālais pabalsts, reizēm tā ir arī psiholoģiskā palīdzība. Organizāciju “Palīdzēsim  viens otram” vada Edijs Pipars, kurš šajā gadā saņēma Latvijas lepnuma balvu.

 

Mēneša noslēgumā gājām pārgājienā pa Variņu meža masīviem gar Palsas upes krastu, tika pildīti jaunsargu uzdevumi, kas raisīja dažādas emocijas, jo pārbaidījumi prasīja fizisko un arī psiholoģisko sagatavotību.

 

Patriotiskā mēneša noskaņās pie ozolu audzes, kas veltīta Latvijas simtgadei, tika atklāta informatīvā plāksne “Ozolu birzs”. Šī gada pavasarī pie jau esošajiem 90 ozoliem, iestādījām vēl 15 jaunus ozolu stādiņus.

 

 

 

 

“Variņu pamatskolas atbalsta un attīstības biedrības” valdes locekle, projekta vadītāja

Arita Brikmane

 

Projekta “Kopā mēs varam!” realizācija novembra mēnesī klātienē norisinājās, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus!

Jaunatnes iniciatīvas projekts pilnā apmērā tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS)