2023. gada 10. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Jaunais gadiņ, sveicināts!

Vecā gada pēdējās dienās notika Variņu pamatskolas Mazpulka un mākslas pulciņa eglītes pasākums, kura devīze bija “Jaunais gadiņ, sveicināts!”

Šajā jaukajā dienā audzēkņi skaitīja un sacerēja dzejoļus par mežu, tā rotu, dzīvniekiem. Liels bija prieks par Meža rūķa sagādāto cienastu gan skolēniem, gan meža draugiem. Īpaša balva tika piešķirta Samantai Ozoliņai – Gada mazpulcēns Variņu pamatskolā.

Glīti noformētus diplomus saņēma aktīvākie mazpulcēni no 1.klases līdz 6.klasei, apbalvoti tika arī mākslas pulciņa dalībnieki. Pulciņa vadītājas M.Āboliņas izstāde priecē katru ienācēju Variņu pamatskolā.

Paldies Variņu pamatskolas audzēkņu vecākiem, vecvecākiem, skolas direktorei par atbalstu!

Lai radošs un veiksmīgs gads! 

skolotāja Daiga Ērmane