2022. gada 2. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Jaunais automehāniķis 2019

28.februārī Ernests Aizkalns (3.a transporta kurss), Sendijs Purbērziņš, Jānis Ivolīns Rāts un Artis Vasilis (3.autotransporta kurss) pārstāvēja Smiltenes novadu profesionālās meistarības konkursa “Jaunais automehāniķis 2019” pusfinālā Rīgā.

“Jauniešiem tajā vajadzēja atbildēt uz 50, ar viņu izvēlēto specialitāti saistītiem dažādas sarežģītības pakāpes jautājumiem latviešu un angļu valodā,” informē skolotājs Augusts Būce, kurš audzēkņiem palīdzēja sagatavoties konkursam un kopā ar zinošākajiem profesionāli izglītojošo skolu jauniešiem pārstāvēt Smiltenes tehnikumu Latvijas mēroga pasākumā.

Piedalīšanās konkursā jauniešus rosināja uzzināt daudz jauna par savu izvēlēto specialitāti, dalīties pieredzē ar citu skolu profesionāli izglītojošo skolu audzēkņiem un deva iespēju satikt nākamos darba devējus.

Sendijs Purbērziņš un Jānis Ivolīns Rāts izvirzīti uz konkursa “Jaunais automehāniķis 2019” finālu.