2023. gada 4. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Jaunā darba ieskaņa.

Saulītes samīļoti, enerģijas pārpilni un priecīgi par atkalredzēšanos 1.septembrī uz jaunā darba cēliena atklāšanu ieradās iestādes lielie un mazie apmeklētāji un viesi. Īpaša diena ar īpašu notikumu- Palsmanes pagasta pirmsskolas izglītības iestāde šogad durvis ver jau  55 gadu. Par svētku pasākuma jautrību  un izkustēšanos parūpējās mākslinieki no Valmieras, iejuzdamies Dukša un Rukša lomās, kuri ne tikai jautrojās, bet arī atgādināja dažādus noteikumus.

Par tradīciju ir kļuvis sveikt tās ģimenes, kurām sākas bērnudārznieka gaitas mūsu iestādē, šogad  tie ir 14 bērni no kuplā 81 skaita.

 Paldies Smiltenes novada pašvaldības domes  priekšsēdētājam E.Avotiņam, Izglītības pārvaldes vadītājam E.Roslovam  un Palsmanes pagasta pārvaldes komandai par sirsnīgiem apsveikumiem  un  laba vēlējumiem visai darbinieku saimei. Šāds svētku mirklis deva papildus pozitīvo noskaņu, ka esam sabiedrībai vajadzīga iestāde un atmiņai par šo notikumu tika iestādīts jauns rododendra krūms mūsu mežiņā.

Tā, kā septembris bija iesācies vienos svētkos, tad arī tā turpinājums bagāts ar aktivitātēm katrā grupā. Pēc vasaras atkal ir vienam ar otru jāiepazīstas un vislabāk to izdarīt rotaļās un darbos. Septembra nogalē gaidot Miķeļdienu, vecāko grupu bērni grupas devās pārgājienos pa Palsmani, mazākie organizēja dažādas rotaļas un izspēlēja Miķeļdienas spēles savā  bērnudārzā.

            Septembra izskaņā pie sagatavošanas grupas bērniem “Saulītes” viesojās viesi no DigMA projekta par mentālo matemātiku, kuri bērnus iepazīstināja ar interesantiem skaitīkļiem, lai vēl vieglāk būtu apgūt matemātiskās prasmes.

Septembris aizskrējis nemanot, sakrāsodams rudens lapas viskošākajās krāsās. Novēlām ik vienam ieskatīties krāšņajā rudenī un atrast mieru, pozitīvo enerģiju  un labas domas! Lai ikvienam krāsains un veiksmīgs jaunais mācību gads ! 

Pirmsskolas skolotāja-metodiķe Alise Rozniece