2023. gada 1. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Izmaiņas maršrutā Nr.5424 Smiltene–Ķieģelceplis–Launkalne–Smiltene

Lai skolēni pēc mācībām varētu nokļūt mājās, no 2020. gada 26. oktobra maršruta Nr.5424 SmilteneĶieģelceplisLaunkalneSmiltene autobuss, kas no Smiltenes autoostas darbadienās izbrauc plkst.16.25, apstāsies pieturā Liedulieši un Ķieģelcepļa pagrieziens. Tādējādi tas galapunktā pienāks plkst.17.42 (līdz šim pienāca plkst.17.37).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Lilita Pelčere

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Valsts SIA “Autotransporta direkcija”​