Izmaiņas autobusu kustībā no 2023. gada 1. septembra

No 2024. gada 1. janvāra stāsies spēkā izmaiņas pārvadātāja SIA “VTU Valmiera” maršrutos un kas ir saistoši Smiltenes novada pasažieriem.

Vidzemes plānošanas reģions ir uzklausījis Smiltenes novada pašvaldības viedokli un atbalsta, ka:

• no 2024. gada 1. janvāra maršruta Nr. 5422 Pamatskola–Launkalne–Pamatskola reisa Nr. 06 plkst. 7.52 no pieturas “Pamatskola” kustības saraksta izslēgt pieturu “Vārniņas”;
  • no maršruta Nr. 5423 Smiltene–Mežciems–Launkalne reisa Nr. 07 plkst. 14.25 no Smiltenes AO kustības saraksta izslēgt pieturas “Vārniņas” un “Smiltenes pagrieziens” (vienotais kods – 6097).

Izmaiņas ierosinātas, jo skolēni uz un no izglītības iestādes tiek vesti ar pašvaldības transportu.

Informē: Vidzemes plānošanas reģions

Informāciju sagatavoja: Madara Tjukša, Komunikācijas speciāliste

SIA “VTU Valmiera” informē, ka no 2023. gada 1. septembra izmaiņas gaidāmas maršrutu autobusu kustības sarakstā un sezonas maršrutos, kas ietekmēs sabiedriskā transporta kustību arī Smiltenes novadā. Vairums izmaiņu būs spēkā mācību gada laikā.

No 1. septembra:

• Tiks atklāts maršruta Smiltene – Vijciems – Smiltene reiss plkst. 6.45, autobusam kursējot mācību gada laikā;
  • Maršruta Smiltene – Vijciems – Smiltene reisa plkst. 6.30 autobuss kursēs skolēnu brīvlaikā;
  • Tiks slēgts maršruta Smiltene – Aumeistari – Gaujiena reiss plkst. 15.10, tā vietā atklāts reiss plkst. 14.43 (kursēs mācību gada laikā);
  • Mainīts atiešanas laiks no plkst. 7.20 uz plkst. 7.45 maršruta Smiltene – Variņi – Ķempu skola – Smiltene reisam (kursēs mācību gada laikā);
  • Maršruta Smiltene – Vidaga – Smiltene reiss plkst. 6.33 un plkst. 14.55 mācību gada laikā nekursēs līdz pieturai “Palsmanes kapi”;
  • Maršruta Smiltene – Strenči – Smiltene reiss plkst. 7.33 piektdienās mācību gada laikā kursēs līdz Ēveles pienotavai.

Saraksts skatāms ŠEIT.

Izmaiņas gaidāmas arī maršrutu autobusu kustībā un sezonas maršrutos, saraksts skatāms ŠEIT.

Informāciju sagatavoja:

Zane Bulmeistare