2023. gada 22. sept.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Izlaidums ‘’Taurenīšu’’ grupiņā

Kaut arī 29. maija debesis rotāja mākoņi un pa retai lietus pilei pilināja, tas neradīja satraukumu Variņu pamatskolas pirmsskolas izglītības grupas ‘’Taurenīši’’ izlaiduma bērniem. Šī diena tika gaidīta ļoti, ļoti.Grupiņas skolotājas Rota, Irēna, skolotājas palīdze Laima bija parūpējušās izrotāt un sapost telpas ar bērzu meijām, ceriņu zariem, pujeņu ziedu smaržām.

Mūzikas skolotājas Lailas klavieru skaņu pavadījumā un skolotājas Rotas, skolotājas palīdzes Laimas pavadībā zālē ienāca Toms Pilmanis un Hugo Miķelsons. Par pārsteigumu bērniem, ciemos ieradies bija Karlsons, kas dzīvo uz jumta ( skolotāja Irēna).

Izlaiduma bērni Toms un Hugo skandēja dzejoļus, dziedāja dziesmas un jautrojās ar Karlsonu. Mācīja viņam burtus un skolotāja Rota uzdāvināja grāmatu ar burtiem, lai viņš var mācīties. Mācīja pazīt un skaitīt ciparus, jo Karlsons mācēja skaitīt ‘’medus burkas’’ pilna, pustukša, tukša… Bērni nebija apmierināti ar Karlsona zināšanām un teica, ka ar viņiem reizē uz skolu doties nevarēs, būs jādodas uz pirmsskolas grupiņu mācīties daudz un dažādas prasmes, kā arī iepazīt burtus, lai varētu lasīt, burtu rakstību elementus, ciparus, lai varētu risināt matemātiskās darbības. Karlsons kļuva bēdīgs, bet bērnu padomam piekrita.

Direktore Taiga Kalniņa Tomam un Hugo novēlēja laimīgas skolas gaitas un lai izdodas bezgala daudz krāsainu dzīves mirkļu, kurus pārvērst bērnības atmiņu krāsainajos stikliņos.

Grupiņas skolotāju Irēnas, Rotas un skolotājas palīdzes Laimas novēlējums izskanēja dzejas rindās:

Ar smaržīgiem ziediem vasara nāk,

Tā katru mūs ķer aiz rokas.

No ligzdas putnēni izlidot sāk –

Tiem vēlējums – labi, lai sokas!

Novēlējums, vecākiem ar saviem bērniem vairāk pavadīt laiku kopā, atpūsties kopā, darboties kopā, priecāties kopā.

Visām darba kolēģēm, lai nekad nepietrūks smaida, sirdsmiera un mīlestības, izbaudot vasaru.

 

Skolotājas Irēna un Rota