2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Izglītības pārvalde sadarbībā ar Sokrata tautskolu aicina uz mūžizglītības nodarbību ciklu “Gribu dzīvot laimīgā ģimenē”

Smiltenes novada Izglītības pārvalde sadarbībā Sokrata tautskolu aicina jaunās ģimenes  uz mūžizglītības semināru ciklu “Gribu dzīvot laimīgā ģimenē” 2022. gada 29., 31.augusts; 5., 7., 12., 14. septembrī., plkst.19.00-22.00, attālināti ZOOM platformā.

Semināru cikla mērķis: izglītot jaunās ģimenes partneri/us laimīgas ģimenes izveidošanā.

Semināru temati:

 1. Partnera trūkumi – kā pret tiem attiekties?
 2. Aizvainojumi – kāpēc neaizmirstas?
 3. Strīdi – kā strīdēties?
 4. Partnerattiecības, kad ģimenē piesakās bērns.
 5. Krīze partnerattiecībās jeb vēlme šķirties – kā pārvarēt?
 6. Veselības ābece – kāpēc mēs slimojam?
 7. Materiālā labklājība – kas to ietekmē un kā to nodrošināt?
 8. Bērnu audzināšana.
 9. Vispārcilvēciskās vērtības – laimīgas ģimenes dzīves pamats.
 10. Dzīves likumi un mācības – kā tie izpaužas ikdienas situācijās un ietekmē ģimenes laimi.

 Dalībnieku guvums:

 • Partnera labāka izpratne un pieņemšana.
 • Savu stresu apzināšanās un atbrīvošana.
 • Izpratne par bērnu audzināšanu.
 • Izpratne, ko darīt, lai uzlabotu materiālo ģimenes labklājību.

Norises laiks un datumi: plkst. 19.00-22.00, pirmdienās un trešdienās, 2022. gada 29., 31.augustā; 5., 7., 12., 14. septembrī.

Norises vieta: attālināti, ZOOM platformā.

Semināru cikla vadītāja: Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vadījusi konsultāciju firmu, pati konsultē partnerattiecību, savu sapņu īstenošanas un dzīves izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi sociālus uzņēmumus. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku.

Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas, atklājot PIEDOŠANAS un MĪLESTĪBAS brīnumus. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”. Šobrīd Elvita turpina darbu pie nākamo grāmatu sagatavošanas.

Dalības maksa: bezmaksas.

Pieteikties:  lai reģistrētos bezmaksas nodarbībām,  sūtiet e-pastu uz adresi: [email protected], norādot vārdu uzvārdu, telefona numuru un e-pastu.