2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Izcīnīta iespēja pārstāvēt novadu Top kausa 2023 finālsacensībās Rīgā!

Latvijas Volejbola federācija pēc divu gadu pārtraukuma sadarbībā ar veikalu tīklu top! atjaunojusi  kausa izcīņas sacensības (iepriekš pazīstamas ar nosaukumiem “Lāses kauss” un “Piena Spēka kauss”) volejbolā vispārizglītojošo  skolu jauniešiem. Sacensības notiek jau 19. reizi. Projekts šo gadu laikā spējis saglabāt savu pamatideju un kļuvis par populārāko volejbola pasākumu jauniešiem.

20.martā Smiltenes sporta hallē notika atlases turnīrs par nokļūšanu uz finālturnīru Rīgā. Priekšsacīkstēs piedalījās skolēni četrās dažādās grupās. 1. grupa -vidusskolas zēni, 2. grupa – vidusskolas meitenes, 3. grupa – pamatskolas zēni, 4. grupa -pamatskolas meitenes.

Labākās atlases posma komandas startēs finālsacensībās, kas notiks 16. aprīlī Skonto hallē Rīgā.

Par iespēju piedalīties finālturnīrā sacentās: Dāvja Ozoliņa Apes pamatskola, Grundzāles pamatskola, Smiltenes vidusskola, kā arī viesu komanda no Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas.

Finālturnīrā Smiltenes novadu pārstāvēs:

No 1. grupas – Smiltenes vidusskolas zēnu komanda: Kristers Krauklis, Kārlis Mūrnieks, Kārlis Briedis, Emīls Reinis Āboltiņš, Eduards Dāvis Putrālis, Kristers Lārmanis, Daniels Krumholcs, Raitis Emulovs, Armands Mellis, Matīss Raiskums;

No 2. grupas – Smiltenes vidusskolas meiteņu komanda: Marta Sirmā, Alīna Zīle, Laura Ceriņa, Luīze Moruza, Evelīna Valaine, Žanete Jāņkalne, Anda Jaunmuktāne, Marta Jakoviča, Loreta Mūrniece, Megija Kazeka;

No 3.grupas – Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas komanda: Edgars Denisovs, Reinis Kruška, Niklāvs Šķegoļevs, Dāvis Jaunzems, Artūrs Beļakovs, Raimonds Vaļģis, Alekss Vilisters, Toms Veisis, Matīs Veisis, Jānis Ščegoļevs;

No 4.grupas – Smiltenes vidusskolas meiteņu komanda: Laine Osma, Justīne Kalniņa, Katrīna Rozīte, Megija Dzene, Paula Štrāle, Sanija Strauja.

Paldies dalībniekiem par sportisko garu un pozitīvajā emocijām. Veiksmi finālturnīrā!

Teksts: Jurģis Jurka

Foto: Baiba Vahere