2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Informācija par pašvaldības organizētajiem skolēnu pārvadājumiem

Piedāvājam aplūkot un iepazīties ar informāciju par pašvaldības organizētajiem skolēnu pārvadājumu maršrutiem Smiltenes novadā. Lūdzam ņemt vērā, ka neskaidrību gadījumos par autobusa maršruta sarakstiem, aicinām vērsties pie attiecīgās izglītības iestādes.

Maršruts Reisa sākuma un beigu laiks Izpildes dienas Apkalpojamās skolas
Ape – Trapene – Ape 7.15 – 8.10 Pirmdiena – piektdiena DOAP
Ape – Gaujiena – Ape 14.00-15.00 Piektdiena Gaujienas mūzikas un mākslas skola
Ape – Apes lauku teritorija – Ape 8.10-8.45 Pirmdiena – piektdiena DOAP, PII”Vāverīte
Loberģi – Bilska – Smiltene – Bilska plkst. 7.00.- 8.05.              Pirmdiena – piektdiena PII “Pīlādzītis” pirmsskolas programmas realizācijas vieta Bilskā
Bilska – Smiltene – Bilska 14.00.- 14.30
Bilska-Loberģi 16.30.-17.00
Smiltene –  Jaunsmiltene – Blome 7.45-8.45/15.30-16.30 Pirmdiena – piektdiena Blomes pamatskola
Gaujiena – Jaunanna – Alūksne – Gaujiena 06.10.  – 8.40. Pirmdiena  
Gaujiena – Trikāta- Valka- Lielaiskrogs-Gaujiena 8.50.-11. 15. Pirmdiena  
Gaujiena – Jaunanna – Alūksne – Gaujiena 12.00. – 14.30. Pirmdiena  
Gaujiena – Lielaiskrogs – Valka – Trikāta-Gaujiena 14.30.- 17.00. Piektdiena  
Launkalne – Smiltene Pils iela 3 – Brantu pagrieziens – Launkalne 16.30/17.15 Otrdiena; piektdiena Raunas pamatskola/Launkalne
Launkalne – Smiltene Pils iela 3 – Launkalne 13.45/14.10 Otrdiena; piektdiena Raunas pamatskola/Launkalne
Launkalne – Drusti – Gatarta – Launkalne 07.40./8.20 Pirmdiena – piektdiena Raunas pamatskola/Launkalne
Maršruts nr. 1. Palsmanes pamatskola – Smiltene – Palsmanes pamatskola P 14.05- 15.00       C 14.55-15.45 Pirmdiena;   Ceturtdiena Palsmanes pamatskola; Palsmanes PII
Maršruts nr. 2. Palsmanes pamatskola – Pūķi – Palsmanes pamatskola 7.40-8.00 Pirmdiena – piektdiena Palsmanes pamatskola;  Palsmanes PII
Maršruts nr. 3. Palsmanes pamatskola – Liepkalni – Mēru darbnīcas – Mēri –  Palsmanes pamatskola 7.00-7.40 Otrdiena; piektdiena Palsmanes pamatskola  Palsmanes PII
Maršruts nr. 4. Palsmanes pamatskola – Pūķi – Cepļi – Palsmanes pamatskola P 15.00-15.20        O 14.05-14.30    T,C 14.15-14.40  

PK 13.30-14.15

Pirmdiena – piektdiena Palsmanes pamatskola;  Palsmanes PII
Maršruts nr. 5. Palsmanes pamatskola – Mēru centrs – Palsmanes pamatskola O 14.30-15.30      T 15.15-16.00          PK 14.15-15.15  Otrdiena; trešdiena;

piektdiena

Palsmanes; pamatskola  Palsmanes PII
Maršruts nr. 6. Palsmanes pamatskola – Mālejas – Rauza – Jaunpulkši – Mēri – Liepkalni – Kalējiņi – Zeltiņi – Smiltene – Palsmanes pamatskola P 15.20-17.00         O 15.30- 17.00            T 16.00-17.30           C 15.45-17.30 Pirmdiena; otrdiena; trešdiena; ceturtdiena Palsmanes pamatskola;  Palsmanes PII
Maršruts nr. 7. Palsmanes pamatskola – Smiltene –  Zeltiņi – Mēri – Palsmanes pamatskola 18.30-20.00 Pirmdiena; ceturtdiena Palsmanes pamatskola;  Palsmanes PII
Maršruts nr. 8. Palsmanes pamatskola – Loberģi – Liepkalni – Mēru darbnīcas – Mēri – Palsmanes pamatskola 6.45-8.00 Pirmdiena Palsmanes pamatskola;  Palsmanes PII
Maršruts nr. 9. Palsmanes pamatskola – Mālejas – Rauza – Jaunpulkši – Mēri – Loberģi – Liepkalni – Kalējiņi –  Zeltiņi – Smiltene – Palsmanes pamatskola 15.15-17.00 Piektdiena Palsmanes pamatskola;  Palsmanes PII
Palsmane – Loberģi – Zvārtava – Gaujiena – Ape – Bindes – Rauza – Palsmane 8.30 – 10.05 Pirmdiena Smiltenes novada speciālā pamatskola
  11.30 – 13.00 Piektdienās  
Palsmane – Rauna – Cimzas – Drusti – Palsmane 6.30 – 8.00 Pirmdiena  
  13.30 – 15.00 Piektdiena  
Palsmane – Žīguriņi – Blome – Eķītes – Zauskas priede – Palsmane 10.30 – 12.00 Pirmdiena  
  15.30 – 17.00 Piektdiena  
Palsmane – Ūdrupe -Variņi – Palsmane 12.00 – 12.30 Pirmdiena  
  14.50 – 15.20 Piektdiena  
Palsmane – Grundzāle – Smiltene – Palsmane 7.00 – 8.00 Otrdiena – trešdienas; ceturtdiena – piektdiena  
  16.00 – 17.00 Pirmdiena, otrdiena, trešdiena, ceturtdiena  
Palsmane – Cēsis – Trikāta – Seda – Smiltene – Palsmane 5.30 – 9.30 Pirmdiena  
  15.30 – 18.30 Piektdienas  
Palsmane – Sēļi – Valka – Vijciems – Vīžumi – Smiltene – Palsmane 10.30 – 12.15 Pirmdiena  
  11.30 – 13.15 Piektdiena  
Palsmane – Smiltene – Lembis – Palsmane 8.30 – 9.30 Pirmdiena  
  13.45 – 14.45 Piektdiena  
Rauna – Launkalne – Rauna; Rauna – Rauna 7.10-8.25 Piektdiena Raunas pamatskola
       
Skola – “Skujenieki” – “Ādams” – “Dūrukalns” – Skola – “Kalnalāči” -“Zīleskalns” – “Stādzeni” – Trapenes autoosta – Skola/Skola – Trapenes autoosta – “Dūrukalns” – “Ādams” – “Skujenieki” – Skola – “Stādzeni” -“Zīleskalns” – “Kalnalāči” – Skola 7.05-7.40; 16.10-17.00 Pirmdiena – piektdiena Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas programmu realizācijas vieta Trapenē

Smiltenes novada Izglītības pārvalde