2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

IN MEMORIAM: Vilnis Māliņš

Vilnis Māliņš

(10.08.1955 – 23.05.2022)

Klusums,

Tevis vairs nav,

tikai atmiņas,

kas aizkustina dvēseli,

vārdi, kas nepateikti, skan.

(A. Gļauda)

23. maijā pēkšņi un traģiski aprāvās Smiltenes tehnikuma skolotāja Viļņa Māliņa mūžs.

Skolotājs augstāko izglītību ieguvis Latvijas Lauksaimniecības universitātē, lauksaimniecības mehanizācijas fakultātē, kur izmācījies par inženieri.  Smiltenes tehnikums ir viņa trešā darba vieta. Pirms tam Vilnis Māliņš strādājis par autoatslēdznieku SIA “Lamberts” un SIA “8CBR”.

Kolēģi no Smiltenes tehnikuma  mašīnzinību un būvniecības nozares programmu nodaļas Vilni Māliņu vienmēr atcerēsies kā optimistisku, mērķtiecīgu un punktuālu cilvēku ar bagātu pieredzi un vispusīgām zināšanām. Tajās viņš labprāt dalījās gan ar audzēkņiem, gan darbabiedriem. Ja kādreiz šķita, ka risinājuma nav, atlika tikai aiziet līdz Vilnim. Viņš vienmēr prata atrast izeju arī no visgrūtākajām situācijām.

Skolotājs bija apveltīts ar ļoti labu humora izjūtu. Ja kolēģu vidū, sanākot kopā kafijas pauzēs vai ikdienas “darba dunā”,  bija Vilnis, tad tur vienmēr skanēja smiekli. Viņš bija ļoti izpalīdzīgs un sirsnīgs, nekad neatteica padomu vai palīdzīgu roku.

Vārdos neizsakāma sāpe, pāragri zaudējot tik viedu un labu kolēģi.

Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem!

Kolēģi Smiltenes tehnikumā