2022. gada 2. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

In memoriam: Ilze Megne

In memoriam: Ilze Megne

(30.06.1965- 24.09.2021)

“Dziesma, pacelies spārnos pār zemi,

Kam piederēs bezgalīgs mūžs!”

(Ojārs Vācietis)

Smiltenes vidusskolas kolektīvs izsaka visdziļāko līdzjūtību kora “Lido” ilggadējās koncertmeistares Ilzes Megnes tuviniekiem un draugiem, viņu mūžībā aizvadot!

Daudziem mūsu skolas skolēniem un arī absolventiem skaistākās, sirsnīgākās un spilgtākās atmiņas par vidusskolas gadiem asociējas ar kori “Lido”, kurš no 1996.gada nav iedomājams bez diriģentes Valdas Sedolas un koncertmeistares Ilzes Megnes. Pateicoties viņu neatlaidīgajam darbam, emocionālajai inteliģencei, prasmei iedvesmot, “Lido” kļuvis par skolas simbolu un vizītkarti. Kopā svinēti svētki, piedzīvoti neaizmirstami koncerti Latvijā un ārzemēs, saņemti neskaitāmi diplomi un atzinības raksti. Daudziem tieši korī “Lido” dziedāšana kļuvusi par sirdslietu uz mūžu. Skolas absolventi turpina dziedāt korī “Lidojums”, bet Ilze pašaizliedzīgi arī tur nodevās savam koncertmeistares aicinājumam. Kora dvēsele un mamma, vissmaidīgākā klaviermeistare, stingra, bet tajā pašā laikā mīloša un saprotoša – tāda viņa vienmēr paliks koristu atmiņās.

Ilze kopā ar Valdu bija laimīgas, redzot, kā dzied jauniešu acis un sejas, kā klausītāji zālē aiztur elpu. Tie, kuri mīl mūziku, saprotas bez vārdiem…

Lai mūsu atmiņas, labās domas un kopīgā dziesma Tevi, Ilzīt, sasilda tālajā ceļā!

https://youtu.be/Ar3c0ODubYY