2023. gada 8. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Ikgadējā vizuālās mākslas konkursa noslēgums Gaujienā

Septembra pirmā nedēļa Gaujienas mūzikas un mākslas skolā noslēdzās ar ikgadējā vizuālās mākslas konkursa “Jāzepa Vītola mūzika” noslēguma pasākumu “Anniņās”. Šogad tēma bija “Latvijas lauku serenēde”. Apbalvošanas pasākumu apmeklēja kupls pulks laureātu no dažādām Latvijas mākslas skolām, interešu centriem un studijām. Laureāti noskatījās prezentāciju “Tikšanās ar Jāzepu Vītolu”, devās ekskursijā pa Gaujienu un aplūkoja laureātu darbus, kā arī saņēma vērtīgas balvas un cienājās ar svētku kliņģeri.

Paldies par sadarbību Jāzepa Vītola memoriālajam muzeja “Anniņas” vadītājas pienākumi izpildītājai Sanitai Sproģei, biedrībai “Vītolēni”, Smiltenes novada pašvaldībai, kā arī A/S “Smiltenes piens”. Skolēnu darbus vērtēja grafiskais dizainers Juris Mežeckis, Smiltenes novadpētniecības muzeja izglītojošā darba vadītāja, laikmetīgās mākslas mediatore Vita Blate, fotogrāfe Inese Lukjanoviča. Pieaugušo darbus vērtēja bērnu žūrija: Katrīna Elizabete Kucina, Agnete Esmeralda Lauce, Egija Auziņa, Kristo Kaktiņš. Konkursa laureātu darbu izstādi “Anniņās” varēs apskatīt līdz šī gada 19. oktobrim.

Paldies konkursa dalībniekiem par radošumu, brīnišķīgajiem darbiem un vēlmi ieklausīties J. Vītola mūzikā! Pateicīgi esam arī vecākiem un pedagogiem par atbalstu bērniem.

Mūsu skolas Vizuāli plastiskās mākslas audzēkņu darbu izstāde “Brīnumu taka” Smiltenes bibliotekā apskatāma līdz 31. oktobrim.

Uz tikšanos mākslā un mūzikā – ne tikai konkursā nākamgad, bet arī koncertos, izstādēs un citos kultūras pasākumos!

 

Dace Lazdiņa -Ivanova

Gaujienas mūzikas un mākslas skolas pedagoģe