2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Iestudējumi par tradīcijām latviešu tautas pasakās

Latvieši ir maza, bet čakla, stipra, gudra, atjautīga un tradīcijām bagāta tauta. Tādus mēs redzam savus senčus latviešu tautas pasakās un šo vēstījumu vēlamies nodot tālāk nākamajām paaudzēm. Novembris ir patriotu mēnesis, kad lepojamies ar mūsu cilvēkiem, tautas tradīcijām un savu Latviju.
5.novembrī Smiltenes vidusskolas astoto klašu skolēni uz mirkli apstājās un atcerējās latviešu tautas tradīcijas, kas ieaustas mūsu pasakās. Skolēni iestudēja četras latviešu tautas pasakas: “Par brīnumlielo gaili”, “Zvēri un abru taisītājs”, “Kā zvēri raka Daugavu” un “Sprīdītis”.
Pasākumu organizēja sociālo zinību un pilsoniskās jomas skolotājas: Jeļena Dombrovska, Inguna Rulle, Daina Zelmene un Ilva Dūmiņa.

Foto: Daina Zelmene

[Best_Wordpress_Gallery id=”53″ gal_title=”Iestudējumi par tradīcijām latviešu tautas pasakās”]