2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Iespēja iepriecināt Smiltenes novada bērnus no dažāda statusa ģimenēm

Rotaļu kluči, jauni sporta apavi, ragaviņas, gleznošanas piederumi, pat mobilie telefoni un vēl – tās ir dāvanas, ko daļa bērnu raduši saņemt Ziemassvētkos, kas kļuvis pavisam pierasts un pašsaprotams. Bet ne visās ģimenes tas tā ir. Smiltenes novada Sociālais dienests informē, ka šogad teju 300 vietējo bērnu no dažāda sociālā statusa ģimenēm – no daudzbērnu, audžu, maznodrošinātām, mazie ar invaliditāti – šogad iesaistījušies labdarības akcijā ““Laimas” labdarības namiņš”. 

Akcijas ietvaros bērni zīmēja kartītes, kurās izteica savas kvēlākās Ziemassvētku vēlēšanās. Lai piepildītu bērna sapni, sagādājot viņa norādīto dāvanu:

  • izvēlies kādu no kartiņām tīmekļa vietnē www.laimasnamins.lv vai no 2. decembra Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā, kur atrodas “Laimas” labdarības namiņš;
  • sarūpē tur norādīto dāvanu un ar DPD kurjeru nosūti to akcijas organizatoriem, kas dāvaniņu nodos to adresātiem. Plašāka informācijas ŠEIT.

Lai pasargātu bērnus un ģimenes, akcija ir anonīma. Smiltenes novada pašvaldība un Sociālais dienests aicina novadniekus iesaistīties – varbūt sarūpētā dāvana iepriecinās tieši kādu no vietējiem bērniņiem.

 

Madara Mūrniece-Krūmiņa

Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas un mārketinga speciāliste