2024. gada 24. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Gustavs Stāvausis – Bērtiņš uzaicināts uz bioloģijas valsts 45. olimpiādes noslēdzošo posmu!

Smiltenes vidusskolas 9. a klases skolnieks Gustavs Stāvausis – Bērtiņš uzaicināts uz bioloģijas valsts 45. olimpiādi, kas notiks no nākamā gada 25. līdz 27. janvārim Rīgā.

No sirds lepojamies un pateicamies Gustavam par ieguldīto darbu, kas atkal ļāvis Smiltenes un arī mūsu skolas vārdam izskanēt visā Latvijā.

Gustava bioloģijas skolotāja šogad ir Lolita Bāliņa.

“Protams, ļoti priecājos par iespēju tikt uz olimpiādes noslēdzošo posmu,” atzīst Gustavs Stāvausis – Bērtiņš. “Ir gandarījums. Jo īpaši tāpēc, ka olimpiāde patiesi nebija no vieglākajām. Kā jau to varēja sagaidīt, nācās tikt galā arī ar uzdevumiem, kādus līdz šim vēl nebijām mācījušies. Piemēram, vajadzēja aprēķināt graudu tīrību un dīgtspēju.”

Bijis jau arī pa kļūdiņai, taču kopumā Gustavam tik un tā izdevās tikt pie negaidīti liela punktu skaita.” Saskaņā ar puiša visdziļāko pārliecību – lai kā arī kādreiz iet, katra jauna pieredze paplašina redzesloku.

Vēlam Gustavam veiksmi, sirdī gaišu Ziemassvētku mieru, prieku par sasniegto un skaisto izaicinājumu, kas vēl priekšā!