2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Godināti Mūzikas skolas pedagogi

Prieks par mūsu skolotājām – Ingu Rāceni, Aiju Krūzi, Ingunu Balodi un jo īpaši mūsu Guntu Pētersoni! Lai Jums pietiek spēka, dzīvesprieka un iedvesmas augt un turpināt darāmo! Skolotāja Gunta Pētersone aizvadījusi 50 darba gadus profesijā. “50 gadi ir pagājuši nemanot – kā viena diena. Strādāšu, kamēr mani skolā gaida,” viņa teic. Smiltenes novadā ir daudz pedagogu, kas jaunās paaudzes skološanai veltījuši 40, 30, 20 un 10 gadus. Paldies jums!

Apbalvojumu nominācijā ” Atbalsts izglītojamo augstiem sasniegumiem”, ko pasniedza par jaunu metožu un pieeju pielietošanu, mācību un metodisko līdzekļu izstrādāšanu un ieviešanu izglītības iestādē un novadā, pieredzes nodarbību, semināru un kursu vadīšanu, saņēma:

Aija Krūze
Aija ir ļoti centīga, apzinīga, atsaucīga, šķietami klusa, bet noteikti prasīga. Varam just, ka viņas audzēkņi uz flautas spēles nodarbībām iet ar prieku un kvalitatīvi apgūst savu instrumentspēles mākslu. Arī kontakts ar audzēkņu vecākiem allaž bijis pozitīvs un vērsts uz skolēna izaugsmi. Aija vienmēr uzklausa jebkuru, kurš vēršas pie viņas, un prot sadzirdēt. Viņas darba tikums un neatlaidība ir augsti vērtējama, viņas ieguldījums ir audzēkņu individuālajā izaugsmē un pozitīva skolas vārda nešanā plašākā mērogā. 

Inguna Balode
Mēs varam būt lepni, ka mūsu pedagogu pulkā jau vairāk kā 35 gadus klavierspēles pasniedzēja un arī šīs nodaļas vadītāja ir Inguna Balode. Absolūti nesavtīgā darbā ar saviem audzēkņiem Inguna aizvien sasniedz jaunas virsotnes. Viņa prot iedrošināt, izcelt katra spēcīgākās puses, vienlaicīgi attīstot un pilnveidojot aspektus, kuriem vairāk vēršama uzmanība. Sirdi sildoši bijuši klaviernodaļas koncerti vecākiem mūzikas skolas telpās, kuri pēc pandēmijas attālinātajām mācībām atsvaidzinājuši sen gaidīto koncertu pieredzi. Ar nemitīgu interesi Inguna seko klaviernodaļas iespējām pārstāvēt skolu, mūsu Smiltenes novadu un arī pilnveidoties. Pati Inguna reiz teikusi: “Mācot audzēkni, pati nemitīgi mācos un analizēju katru sava audzēkņa neveiksmi, neizdošanos un arī veiksmi, tā pilnveidojot sevi šajā skaistajā instrumentspēles skolotāja profesijā, kura ietver tik daudz – palīdz apgūt un izprast mūzikas valodu un audzina skatuves kultūru, iedzīvinot un ieskandinot komponista uzrakstīto nošu tekstu.”