2024. gada 24. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Gaujienas skolu draudzīgās aktivitātes pavasari sagaidot

Otrdien, 11.aprīlī, Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas un Gaujienas pamatskolas 1.-3.klašu skolēniem notika kopīgas radošās nodarbības pavasari sagaidot.

Visi varēja piedalīties 3 nodarbībās – pīrāgu cepšanā, dekoratīvu  putnu būrīšu gatavošanā un sportiskajās aktivitātēs. Pati gaidītākā, protams, bija pīrāgu cepšana kopā ar skolotāju Maiju Morīti. Pīrāgi izdevās garšīgi un smaržīgi! Pavasaris ir putnu laiks, tāpēc katrs varēja izgatavot mazu, dekoratīvu putnu būrīti kopā ar skolotāju Ingu Baumani–Smeško. Skolotājas Sarmīte Bauska un Aija Palmbaha vadīja sportiskas aktivitātes – iesildoties visai komandai kopā jāripina “Lieldienu ola“, katram bija jāpārvar “purvs” ar aizsietām acīm un jāmet bumbiņas mērķī.

Mums ļoti patika kopīgā darbošanās!

Skolotāja Inga Baumane-Smeško

FOTO: Inga Baumane-Smeško, Aija Palmbaha, Maija Morīte