2023. gada 10. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Erudīcijas konkurss “Es mīlu tevi, Latvija!”

21.novembrī Smiltenes vidusskolā jau otro gadu notika jauniešu pašpārvaldes rīkotais erudīcijas konkurss “Es mīlu tevi, Latvija!” Zināšanās, radošumā, atjautībā un veiklībā savstarpēji sacentās astoņi desmito klašu, tikpat vienpadsmito un divpadsmito klašu skolēni, kā arī skolotāju komanda. Šoreiz vislabāk veicās 11.klašu komandai, otro vietu ieguva 12.klašu skolēni, trešā vieta – skolotājiem.

Taču galvenās jau nebija sacensības. Kā vēsta sena tautas gudrība – jo vairāk uzzinām, jo vairāk saprotam, cik patiesībā maz zinām…

Piedaloties konkursā, ikvienam tika dota iespēja uzzināt vairāk par savu mīļo Latviju, vērtīgi kopā pavadīt brīvo laiku, pārbaudīt pašiem sevi, omulīgi,  stiprinot savstarpējo saikni pavadīt vienu no tumšajiem novembra vakariem.