2022. gada 28. jūn.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Eiropas Sporta nedēļa Variņu pamatskolā.

Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notika jau piekto gadu. 2019. gadā tā norisinājās no 23. līdz 30. septembrim un tās mērķis – mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem.

Variņu pamatskolā 25. septembrī uz kopēju sportošanu aicināja sporta skolotāja Zanda Beitika, mudinot gan skolēnus, gan skolotājus aktīvi iesaistīties pasākumā un tā organizēšanā.

Rīts sākās ar  vingrošanu, pēc tās notika dažādas sportiskas un radošas aktivitātes.

1.-4. klašu skolēni darbojās gan telpās, gan ārā – skolas pagalmā. Komandas – “Superīgie”, “Pūķi”, “Zaļā  daba” – draudzīgi sacentās gan veiklībā, gan attapībā, drosmīgi dodoties ‘pāri purvam’, rāpjoties kalnos, spēlējot tautas bumbu.

5.-9.klašu audzēkņi piedalījās dažādos stafešu skrējienos, atrakcijās, kopīgā 1.-9.klašu rīta skrējienā, kurā katrai klasei bija izstrādāts savs maršruts.

Noslēgumā 5.-9.klašu skolēni aizrautīgi spēlēja volejbolu.

Diena pagāja ātri, ļoti azartiski, radoši!

Skolotāja Māra Lāce