2024. gada 24. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

“Eiropas Sporta nedēļa 2021”

Smiltenes vidusskolā spraigā un dzīvespriecīgā gaisotnē norisinās Eiropas Sporta nedēļa. No lieliem kopīgajiem sporta pasākumiem šoruden jāatsakās, bet tas neliedz izbaudīt kustību prieku sporta stundās.

“Sākumskolas bērni Eiropas nedēļā savstarpēji sacentās trīs uzdevumos – t.s. apļa skrējienā, kurā klases laiku vērtēja pēc tā, cik ātri uzdevumu izdevās izpildīt pēdējam dalībniekam. Otrais uzdevums – izmantojot vingrošanas riņķi, bet trešajā bērni sacentās bumbiņu pārvietošanā. “Tas viss kopā atraisīja tik daudz pozitīvu emociju! Bērni ir laimīgi, ka atkal var kopā lēkt, skriet un spēlēties,” priecājas sporta skolotāja Laila Cīrule.

“7.- 12.klašu skolēniem Eiropas Sporta nedēļa šogad norisinās basketbola zīmē,” stāsta skolotājs Jurģis Jurka. “Vērtējām gan veiklību, gan metienu precizitāti. Dēļ izmaiņām stundu grafikā Eiropas sporta nedēļas aktivitātes turpināsies arī nākamnedēļ. Vēlamies, lai tajās iesaistās iespējami vairāk skolēnu.”

Teksts: Baiba Vahere

Foto: no personiskā arhīva