2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Dzejas telpa Smiltenes vidusskolā

Smiltenes vidusskolā septembrī, Dzejas dienu mēnesī, arī šogad radošajā darbībā iesaistījušies visu klašu skolēni.

Kamēr jaunākajās klasēs top izstādes, tikmēr 7. – 12. klašu skolēni piepilda virtuālo Dzejas telpu. Grupās kopā ar saviem klasesbiedriem vai pozitīvi noskaņotā vienatnē skolēni veido audiovizuālus, skanīgus un izvēlētajam dzejolim atbilstošus video motīvus, kas septembra noslēgumā piepildīs virtuālu dzejas telpu. Tur aicināsim visus, kas mīl dzeju un kas pievienojas viedoklim, kurš šogad visā Latvijā izskan kā Dzejas dienu sauklis. “Dzeja dziedē!” Gan skumjos, gan vientuļos un nogurušos, gan atsvešinātos un apjukušos, gan tos, kam vienkārši patīk dzeja, – ikvienu var iepriecināt un pasaulē jaunas krāsas palīdzēt ieraudzīt tieši dzejolis.

Gaidīsim Dzejas telpas atvēršanos!

Teksts: Iveta Krūmiņa