2024. gada 24. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Dzejas konkursā “Tu arī mani spēsi izpildīt” laureāti arī no O.Vācieša Gaujienas pamatskolas

Valkas novada pašvaldības domes organizētajā dzejas konkursā “Tu arī mani spēsi izpildīt”, kas veltīts Artura Gobas un Velgas Kriles piemiņai, piedalījās Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas skolotāja Ilze Zilbere un 8. klases skolniece Agnete Esmeralda Lauce.

30. septembrī Lugažu muižā notika skaists pasākums, kurā tika sveikti konkursa dalībnieki – 29 laureāti pieaugušo grupā, bet 21 – bērnu un jauniešu grupās.

Agnete Esmeralda Lauce triumfēja vecuma grupā no 10-13 gadiem, iegūstot augstāko novērtējumu un naudas balvu. Pieaugušo grupā skolotāja Ilze ieguva 3.vieta un žūrijas komisijas locekļa – Venta Armanda Kraukļa specbalva par īpašu Velgas Kriles dzejas atspoguļojumu.

Prieks, ka savas radošās spējas kopā apliecina skolotāja un skolēns. Tāda sadarbība iedvesmo un motivē jauniem sasniegumiem.

Pasākumā klātesoša bija direktore Ieva Zariņa.

 

Fotogrāfiju autore: Ieva Zariņa