2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Drustos informēs par izglītības attīstības stratēģiju

Noritot darbam pie Smiltenes novada izglītības attīstības stratēģijas 2023. – 2028. gadam, 20. februārī pulksten 17.30 novadnieki ir aicināti uz klātienes tikšanos par iespējamām izmaiņām Raunas pamatskolas Drustu struktūrvienībā!

Pašvaldības un stratēģijas izstrādes darba grupas pārstāvji informēs par plānošanas dokumenta tapšanas nepieciešamību, tajā iekļautajām ieteiktajām izmaiņām konkrētajā izglītības iestādē, kā arī turpmāko rīcību. Ikvienam būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus, ieteikumus un diskutēt par plānotajām izmaiņām. Jautājumus un komentārus iespējams iesūtīt arī iepriekš, rakstot uz [email protected].

Plašāk par Smiltenes novada izglītības attīstības stratēģiju un jau aizvadītajām klātienes apspriedēm Launkalnē, Trapenē un Bilskā, lasiet ŠEIT.

Madara Mūrniece

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.